6 C
Skopje
Sunday, May 9, 2021

Турски државјанин претепан по сообраќајна несреќа во Прилеп

Најчитани вести

Триесет и тригодишен државјанин на Турција (Ш.Ч.), со привремен престој во селото Канатларци, Прилепско, пријавил напад.

Според информациите од полицијата, тој вчера околу 12.30 часот на улицата Прилепски бранители, по претходно случена сообраќајна незгода, бил физички нападнат од две лица.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести