4.8 C
Skopje
Thursday, October 21, 2021

Трудо: Зоране Заев, добредојдовте на масата на НАТО

Најчитани вести

„Добредојдовте на масата на НАТО, Зоране Заев. Со нетрпение го чекам целосното пристапување на Северна Македонија во алијансата“, напиша канадскиот премиер, Џастин Трудо, на својот твитер-профил.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com