9 C
Skopje
Sunday, March 7, 2021

Трудо: Зоране Заев, добредојдовте на масата на НАТО

Најчитани вести

„Добредојдовте на масата на НАТО, Зоране Заев. Со нетрпение го чекам целосното пристапување на Северна Македонија во алијансата“, напиша канадскиот премиер, Џастин Трудо, на својот твитер-профил.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести