28.8 C
Skopje
Thursday, August 11, 2022

Трудна Катарина вежба во теретана

Најчитани вести

Македонската менекенка и топ-модел  Катарина Ивановска е бремена по вторпат. Таа веќе е во петтиот месец од бременост и чека девојче. Манекенката постојано споделува фотографии, но она што најмногу привлече внимание е вежбањето во фитнес-сала. Таа и во бременоста не мирува и се грижи за својата линија. Катарина, по породувањето со синот Вања, веднаш се врати на старата линија и почна со снимања фотосесии. Текстот Трудна Катарина вежба во теретана е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com