17.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Тројца скопјани фатени со марихуана во „Сеат Леон“

Најчитани вести

Скопје, 22 октомври- Синоќа околу 22 часот во с. Горно Нерези, скопско, полициски службеници на СВР Скопје ги лишиле од слобода Д.С.(21), Д.Ш. (23) и Г.С.(22), сите од Скопје, поради тоа што при нивен и преглед на патничко возило „сеат леон’’ била пронајдена марихуана.

По целосно документирање на случајот, против нив ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com