3.8 C
Skopje
Tuesday, November 30, 2021

Тројца загинати во хеликоптерска несреќа во Германија

Најчитани вести

Три лица загинаа при пад на хеликоптер во југозападна Германија.

Хеликоптерот се урна попладнево во шумата во близина на градот Бухен.

Полицијата не соопшти повеќе информации за жртвите, како и за причините за несреќата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com