22.8 C
Skopje
Tuesday, May 17, 2022

Трошановски: Ако има ултиматум за избори договор нема да има

Најчитани вести

Со него, разговараше Михаела Димовска.

Повеќе во видеото.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com