22.8 C
Skopje
Friday, September 24, 2021

Трошановски: Ако има ултиматум за избори договор нема да има

Најчитани вести

Со него, разговараше Михаела Димовска.

Повеќе во видеото.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com