14.8 C
Skopje
Saturday, July 24, 2021

Трејлер за „четворката“ од Jackass

Најчитани вести

Новото, четврто продолжение на филмската франшиза „Jackass“ повторно ги обединува Џони Ноксвил, Стив О, Крис Понтиус, Дејв Ингланд, Ви Мен, Данџер Ерен и Престон Лејси.

Во трејлерот за филмот се прикажани лудите авантури на уште полудата група пријатели кои се подготвени на речиси се.

Џиновски топови, мечки, бикови, змии, тарантули, скокалници, лизгалки и уште многу други лудории ќе бидат прикажани во филмот кој се најавува дека ќе излезе на 22 октомври 2021 година.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести