19.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Трагедија во Ниш: Дете падна од 12 кат, на место мртво

Најчитани вести

Седумгодишно момче загина денеска откако падна од 12 кат на солитер во Ниш, Србија.
Деталите на несреќата за сега не се познати, но извесно е дека момчето паднало од прозорец.
Лекарите на итната помош констатирале смрт.
Полицијата ги истражува причините за несреќата, а според неофицијални информации, момчето било само дома.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com