7.8 C
Skopje
Saturday, December 3, 2022

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Најчитани вести

TorrentFreak објави нова листа на најпиратирани филмови на торент сајтовите во текот на изминатата недела.

Најсимнуван филм е „Thor: Love and Thunder“, а по него следат „Top Gun: Maverick“ и „Three Thousand Years of Longing“. Податоците за листата се направени од јавни извори и истата е од едукативен и информативен карактер.

За разлика од изминатата недела, нови филмови на листата се „Bandit“ и „The Munsters“.

Погледнете ја целосната листа:

1. Thor: Love and Thunder

2. Top Gun: Maverick

3. Three Thousand Years of Longing

4. Nope

5. Bandit

6. Jurassic World Dominion

7. Emily The Criminal

8. The Invitation

9. Beast

10. The Munsters

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести