27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Топли бои во домот на Иван Босиљчиќ и Јелена Томашевиќ

Најчитани вести

По речиси една деценија помината во строгиот центар на српската престолнина, поп-пејачката Јелена Томашевиќ и актерот Иван Босиљчиќ се преселија во мирната белградска населба Коњарик.

Желбата да пронајдат мир далеку од градската врева и нивната ќерка Нина да има безгрижно детство беа главните двигатели на нивната одлука да избегаат од центарот на градот.

Иван на својот инстаграм-профил објави фотографија од дневниот престој, на која се гледа и раскошната градина.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com