Home » Том Круз ги терал актерите од „Топ Ган 2“ на ригорозни тренинзи

Том Круз ги терал актерите од „Топ Ган 2“ на ригорозни тренинзи

by Журнал.мк

Том Круз постојано инсистирал актерскиот тим на „Топ Ган: Маверик“ да оди до крајни граници со летечките секвенци.

var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – 1]);

59-годишниот актер ја репризираше улогата на Пит „Маверик“ Мичел во долгоочекуваното продолжение на „Топ ган“ и сметал дека е неопходно неговите колеги да поминат низ ригорозни тренинзи за блокбастерот.

Запрашан дали размислува да го олесни обемот на работа, Том изјави за Screen Rant: „Не, апсолутно не. Целата поента и убавина на снимањето филмови е тоа што можете да патувате низ светот, да гледате други култури и да бидете дел од заедниците. Да одите во туѓи чевли и да чувствувате она што тие го чувствуваат“.

„Снимајќи филмови, постојано учите, мора постојано да работите за да станете сè покомпетентни во многу различни области.“

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More