18.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Тина Ивановиќ, сега е целосно природна

Најчитани вести

Српската пејачка Тина Ивановиќ имаше силиконски гради, но тврди дека сега е целосно природна. Пејачката која со години важи за една од најатрактивните, и извадиле имплантите и вели дека е најубава во природно издание.

„Естетски интервенции на телото повеќе не. Бев млада и луда, сега сум само луда. Морам да кажам дека немам повеќе импланти, сега сум природна. Мноу е поубаво кога си природен, природни ноктир, природна коса, природни гради….се природно“, изјавила атрактивната Тина.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com