7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Тие го добија своето петто дете во септември, а сега е откриено: Актерот и неговата сопруга живеат одвоено

Најчитани вести

„Неверојатно е како Хилариа Болдвин се преправаше дека е од Шпанија сите овие години. Не разбирам зошто лаже дека живеела таму и дека дошла од таму “, е коментарот на корисник на Твитер кој започна вистински скандал на социјалните мрежи пред неколку дена, каде сопругата на 62-годишниот актер Алек Болдвин, 36-годишната инструкторка по јога Хилари Болдвин е обвинета за лажење за сопственото потекло.

После различни реакции, Хилариа се огласи со образложение дека навистина лажела и дека пораснала во Бостон, и дека според нејзиното објаснување сторила сè затоа што сметала дека јавноста ќе биде покул од Шпанецот. Сепак, не сме сигурни дека последниот скандал во кој се најде – е исто толку кул.

Според „Радар онлајн“, таа и нејзиниот сопруг, со кого има пет деца – седумгодишната Кармен, петгодишниот Рафаел, четиригодишниот Леонард, двегодишниот Ромео и четиримесечниот Едуардо, веќе неколку месеци не живеат под ист покрив. Иако веќе е познато дека актерот, поради природата на својата работа, помина извесно време во куќа за гости каде што би бил во изолација од почетокот на пандемијата на корона вирусот, медиумите сега пишуваат дека сè отишло чекор подалеку и Алек изнајмил посебна куќа.

Објаснувајќи дека парот има пет деца заедно и дека најмладиот има само неколку месеци, а парот не живее под ист покрив, изворот исто така изрази сомневање дека розите не цветаат во брак. Иако нема официјална потврда за ваквите сомнежи, многу фанови ги фрлија на размислување за вистинската позадина на заминувањето на Алек од семејната куќа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести