8.8 C
Skopje
Saturday, December 10, 2022

Тие ги измачија децата и сега се префрлија на домашните миленици: Бранџелина во новата војна!

Најчитани вести

Поранешните сопружници, добитниците на Оскар, Бред Пит и Анџелина Џоли, се борат не само за старателство над своите деца, туку и за милениците на Анџелина, тврди магазинот National Enquirer.

Актерот сака еднакво чување на милениците кои ги стекнале додека биле во брак затоа што верува дека тој помогнал во изборот на нив и се грижел за нив до разводот, откри извор близок до 57-годишниот холивудски миленик.

Но, главната причина зошто Бред инсистира некои од домашните миленици да бидат во неговата куќа е што тој верува дека неговите деца би сакале да поминат повеќе време во неговиот дом во тој случај.

Домот на Анџелина е полн со животни и многу од нив Бред ги избра и се грижеше. Иако тој не сака целосно право на старателство над нив, тој би сакал да понесе неколку домашни миленици со себе кога децата ќе дојдат да го посетат “, рекол изворот.

Бред ја поднесе тужбата пред суд, а во пресрет на пресудата во негова корист, тој веќе, тврди изворот, купил разни играчки за миленичиња, слатки и храна. Тој додаде дека актерот е вознемирен што Анџелина толку долго ја одвлекува борбата за старателство над децата на суд, и затоа е подготвен да и даде неколку удари „под ременот“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести