24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Тивко страдање: Глумицата и Хари имаа врска полна со страст и романса?

Најчитани вести

Списанието GQ неколку пати во минатото го крунисаше принцот Хари најкул човек во светот. Палавиот британски принц, со своето ноншалантно однесување, честопати надминуваше многу sвезди од светот на музиката и филмот. Списанието го опиша како „војник, амбасадор, родов играч, плејбој“, кој успеа да ја промени својата перцепција во јавноста по неколку младински гафови во Авганистан.

Таа титула, но и шармот, му помогнаа и му донесоа успех со многу жени кои не можеа да одолеат на неговото додворување. Покрај Челси Дејви и Кресиде Бонас, Хари сакаше и други дами, а некои беа само минлива авантура и забава за него. Но, според некои британски весници, Хари некогаш бил фасциниран од холивудска актерка, 30-годишната Џенифер Лоренс, која ја запознал за време на добротворна вечера.

Според непознат извор, кој исто така бил дел од таа вечера, Хари не можел да престане да ја гледа Џенифер и им рекол на сите дека едвај чека сите да станат од масата за да и пријдат и да ја запознаат. Кога заврши официјалниот дел од вечерта, тој храбро и пријде на актерката и пред да се претстави, и рече дека таа е најубавата жена на светот. Наводно, Џенифер била многу изненадена што Хари и пристапил храбро и самоуверено.

„Тие продолжија да зборуваат до доцна во ноќта, а на разделбата Хари и рече дека сака да ја види повторно. Тие го закажаа состанокот три дена и таа вечер на разделбата страсно се бакнуваа. Хари беше на „седмо небо“ и пријателите рекоа дека никогаш не го виделе толку возбуден и среќен “, вели изворот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com