17.8 C
Skopje
Saturday, July 31, 2021

Тешка сообраќајна несреќа во Ѓорче Петров

Најчитани вести

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечрва во населбата Ѓорче Петров во Скопје, возило марките „пасат“ и „сеат леон“ се судриле на раскрсницата меѓу улиците „Ѓорче Петров“ и „Македонска војска“ во близина на „СП Планет“.

Полицијата во моментов врши увид на местото на настанот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести