33.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Тешка сообраќајка утринава на „Рузвлетова“ – полицијата врши увид

Најчитани вести

Скопје, 9 август- Рано утринава на булеварот „Рузвелтова“ во населбата Карпош, се случила страшна сообраќајна незгода.

Во сообраќајна несреќа учествувале два автомобили, од кои едниот е веќе отстранет, а другиот е речиси смачкан во задниот дел.

Се уште трае увидот и сообраќајот по булеварот се движи отежнато.

За сега нема информации дали има повредени.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com