17.8 C
Skopje
Monday, August 15, 2022

Тешка сообраќајка на Партизанска, се судрија Голф и БМВ

Најчитани вести

Тешка сообраќајна незгода се случи попладнево на булеварот Партизански одреди во непосредна близина на слаткарата Палма. Во неа учествувале две возила, Голф и БМВ со скопски регистарски таблички.

Според првичните информации во неа нема повредени, а очевидци сведочат дека причината за несреќата е првенство за движење во сообраќајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com