-6.2 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Тешка сообраќајка кај ТЦ „Скопјанка“

Најчитани вести

Утрово кај ТЦ „Скопјанка“ на булеварот „Кузман Јосифовски Питу“ се случи сообраќајна несреќа.

Во несреќата се судрија патнички автомобил и товрно возило – комбе, според информациите од повеќето медиуми учесниците се здобиле само со лесни телесни повреди.Поради сообраќајката возилата се насочуваа кон околните сообраќајници.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com