4.1 C
Skopje
Friday, December 3, 2021

Тешка сообраќајка во Чаир околу полноќ

Најчитани вести

Карамбол вечеравечер, околу полноќ, во скопски Чаир кај паркот на булеварот Кристијан Тодоровски Карпош.

Според првичните информации од ТВ21 од терен, се судриле пет возила, а сообраќајот бил во прекин.

МВР извршила увид на местото на сообраќајката, а пристигнала и екипа на Брзата помош. Се очекуваат официјални информации од МВР во текот на денот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com