27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Тешка несреќа кај Собрание – џип собори семафор

Најчитани вести

Скопје, 20 декември- Тешка несреќа вчера се случила кај македонското Собрание, каде џип соборил семафор.

Според информациите, џип соборил семафор спроти Градската општа болница „Наум Охридски“, а засега не се знае дали има повредени, пренесе Тв21.

Полицијата извршила увид.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com