9.8 C
Skopje
Sunday, October 17, 2021

Тетовец физички ја нападнал својата поранешна девојка и ја однел дома

Најчитани вести

32-годишен тетовец ја нападнал својата поранешна девојка и на сила ја однел во неговата куќа, соопшти полицијата.

Според информации од таму, синоќа во 22.30 часот во СВР Тетово, 22-годишна жителка на Тетово пријавила дека на 20.08.2021 околу 23.00 часот на ул.„Видое Смилевски Бато“, М.А.(32) од Тетово, со кого порано била во љубовна врска, физички ја нападнал и ја однел во неговата куќа, од каде подоцна успеала да замине.

Се работи на расчистување на случајот, соопштија од МВР.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com