14.8 C
Skopje
Thursday, October 21, 2021

Тета Ријана во мини фустан на вечера со внуката Маџести

Најчитани вести

Ријана има посебна поврзаност со својата внука Маџести. Тие многу често поминуваат време заедно, а папараците ги „уловија“ додека се упатуваа на вечера во Лос Анџелес.

33-годишната пејачка и 7-годишното девојче беа фотографирани пред ресторанот „Giorgio Baldi“.

Музичката ѕвезда носеше мини фустанче и впечатлив накит.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com