27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Терасата поголема од спалната соба: Ѕирнете во луксузниот стан на пејачката Вики Миљковиќ

Најчитани вести

Познатата српска пејачка Вики Миљковиќ (44) на социјалните мрежи се пофали со луксузниот стан кој неодамна го купила во новоизградената елитна населба – Белград на вода.

Пејачката на Инстаграм објавила делови од станот во кој набрзо ќе се всели.

Миљковиќ прво ја покажала терасата која е поголема од спалната соба и на која веќе има ставено мебел и има фантастичен поглед.

Вредната Вики подоцна го објавила и останатиот дел, односно внатрешноста на станот и на своите обожаватели им покажа со каква декорација ќе ги пречека гостите во четврток, кога семејството Миљковиќ ја прославува својата слава – Свети Никола.

Таа во една прилика признала дека заработените пари е најдобро да ги вложи во недвижности, што и се покажа дека е така. Вики досега во луксузниот комплекс купила дури три недвижности.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com