24.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Тепачка помеѓу вработени во угостителски објект во Карпош

Најчитани вести

Вчера вечер се степале двајца вработени во угостителски објект во Карпош.

  • На 16.01.2022 во 21.10 часот В.В.(38) од Скопје пријавил дека околу 19.30 часот на подрачјето на Карпош, во угостителски објект каде бил вработен, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од Б.М.(27) од Скопје, и тој вработен во објектот, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com