9.8 C
Skopje
Thursday, February 2, 2023

Тепачка меѓу двајца вработени на патарина

Најчитани вести

МВР информира за физички напад меѓу двајца вработени на наплатна рампа.

На 14.06.2021 во 09.00 часот во СВР Скопје, И.К.(52) пријавил дека во 08.00 часот, додека бил на своето работно место на наплатна рампа на подрачјето на Петровец, бил физичи нападнат од Н.А., исто така, вработен на наплатната рампа, велат од полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести