7.8 C
Skopje
Thursday, October 21, 2021

Тепачка во Неготино поради недоразбирање за паркинг место

Најчитани вести

Неготино, 6 декември- Синоќа околу 22.30 часот во Неготино на улица „Ацо Аџи – Илов“ бил нарушен јавниот ред и мир со викање и тепачка меѓу лицата И.А.(42) и М.В.(42), двајцата од Неготино, поради недоразбирање за паркинг место.

По документирање на случајот против лицата ке биде поднесена соодветна пријава, соопшти Додевски.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com