20.8 C
Skopje
Saturday, September 18, 2021

Текстот Елена Велевска прослави роденеден

Најчитани вести

Фолк-пејачката Елена Велевска прослави роденден. Таа на својот Фејсбук профил напиш дека наполнила 39 години, но дека за неа  „годините се само бројка“.

По објавта стигнаа и еден куп честитки од нјзините фанови кои и поделија комплименти дека „годините не и можат ништо“. Велевска е една од нашите најпопуларни фолк пејачки. Во јавноста освен со музиката, лани беше актуелна  во медиумите заради разводот. Сепак, таа и сопругот Маријан решија да си дадат уште една шанса. Елена е мајка на три деца.

Текстот Елена Велевска прослави роденеден е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com