7.8 C
Skopje
Tuesday, December 6, 2022

Тања Савиќ открива какви се реакциите кога се појавува на родителска

Најчитани вести

Пејачката Тања Савиќ гостуваше во емисијата „Премиера-викенд специјал“ и по тој повод проговори за здравствените проблеми кои ја мачат во последно време.Таа откри дека неодамна била на лекар.


-Четири часа бев на лекар, ме прегледаа, ми дадоа лекови за гласните жици. Јас се надевам дека публиката ќе ми помогне во пеењето, вели Тања.

Пејачката истакна и дека на родителските средби за своите синови оди таа, но родителите на останатите деца најчесто не ја препознаваат.

-Јас мислам дека половина не ме препознаваат, можеби и повеќе од тоа, затоа што сите се странци, вели пејачката Тања Савиќ.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести