18.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Татко и син пронајдени мртви во семејната куќа во Белград

Најчитани вести

Безживотното тело на Милан М.(96) и неговиот син било пронајдено во семејната куќа во Рипањ.

На само 100 метри зад куќата, на ливада, половина час подоцна било пронајдено безживотното тело на неговиот син Момчило М.(48), кој, според првите информации, се самоубил со пиштол.

Според неофицијални информации, на телото на Милан М. нема траги од насилна смрт, а се претпоставува дека починал од природна смрт.

И во двата случаи ќе биде извршена обдукција, а информирано е и Вишото јавно обвинителство во Белград, пишува Нова.рс.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com