32.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Таткото на Боки13: Не сум Сталоне да го истепам попот за минута

Најчитани вести

Поради отсуство на обвинителката Имран Османи, денеска се одложи судењето за таткото на Боки13, дека му нанел тешка повреда на попот Виктор Стојчев.

Ристеска рече дека не добила известување за отсуството на обвинителката која била уредно повикана.

Следното рочиште е закажано за 12 ноември. Излегувајќи од судот, Миле Јовановски рече дека не бил Силвестер Сталоне за да го истепа попот за една минута, кој пак му бил сосед.

Излегувајќи од Судот, таткото на Боки13 рече дека не е Силвестер Сталоне да го истепа попот.

– Не сум Силвестер Сталоне да го истепам за една минута, вели тој, јавува А1.он.

За случајот Рекет вели дека нема појма.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com