26.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Тамара Тодевска ги собра сите погледи во Мадрид

Најчитани вести

Ова годинешната претставничка на Евровизија, Тамара Тодевска со песната „Proud“ успеа да ги помести границите на својата музичка кариера, па сега имаше настап во Мадрид, Данска и Германија.

Во Мадрид настапуваше овој викенд и за тоа објави на социјалните мрежи.

Имено, салата каде настапуваше Тодевска беше полна, а сите во глас ја пеејаа нејзината „Proud“./press24.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com