17.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Тамара прослави седум години брак

Најчитани вести

Тамата Тодевска прославува годишница од бракот со нејзиниот сопруг Александар Димитровски Мачка. Таа објави фотографија од свадбата која ја направија во 2015 година и напиша „Среќна годишница“. Парот ги има нивните две деца Хана и Дарен. Пејачката во последно време е актуелна на социјалните мрежи со фотографии како вежба во теретана, спортува на Водно и … Continue readingТамара прослави седум години брак

Текстот Тамара прослави седум години брак е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com