0.8 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Тажна вест: Северина се разведе

Најчитани вести

Веќе со месеци се шушка дека односот меѓу Северина и Игор Којиќ не се во баш најдобри, како и дека тие се разведени. Денес пристигна конечно официјална потврда.

Северина и Игор денес ги потпишале документите за развод.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com