36.8 C
Skopje
Sunday, August 1, 2021

Таа чувствуваше промаја додека се бањаше и кога погледна во ОГЛЕДАЛОТО откри една СТРАШНА вистина! (ВИДЕО)

Најчитани вести

Саманта Хартсо од Њујорк со години не знаеше дека зад нејзината бања се крие таен стан. Ова го открила сосема случајно, кога почувствувала промаја по капењето, што и било чудно.

Кога сфатила дека промајата доаѓа од огледалото, го поместила и забележала дупка низ која може да влезе во споменатиот стан.

@samanthartsoe

crawled through a wall for this mystery so enjoy the finale 🕵🏻‍♀️ #mystery #nyc #apartment #secret #storytime #storytime #fyp #foryou

♬ Mysterious – Andreas Scherren

На видеото објавено на Тик Ток, можете да видите како Саманта, со помош на нејзиниот пријател Џон, влезе во тој стан, каде што најде руиниран тоалет, шише вода, вреќи за ѓубре

Нејзината објава е прегледана повеќе од милион пати, а на крајот рече дека ќе разговара со сопственикот на станот во кој живее.

„Ова е најхрабрата жена што сум ја видел“, „Сè уште се плашам од тебе“, се само некои од коментарите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести