21.8 C
Skopje
Friday, July 30, 2021

Таа има само 16 години и има направено 100 пластични операции: Веројатно се прашувате како изгледа оваа девојка (ВИДЕО)

Најчитани вести

Иако лекарите и рекоа дека е премногу млада за тоа, како и дека влегува во пубертет каде ќе го смени својот изглед уште неколку пати, таа не сакаше да слушне за „не“ и започна со козметички процедури.

За 3 години, таа успеа да изврши точно 100 процедури.

Од 300.000 следбеници на Инстаграм, барем половина ја следат само за да видат какви нови глупости ќе направи со лицето или телото. Таа нема многу кои навистина и се восхитуваат – пишуваат кинеските портали.

Оваа девојка вели дека не ја интересираат критики затоа што има само една цел – да стане најубавата Кинеска жена на сите времиња.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести