25.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Таа е дефиниција за еротичност и убавина – со необичноро деколте повторно привлече внимание

Најчитани вести

Сенидах е се попопуларна на Балканот, а таа е дефинитивно една од оние ѕвезди кои поместуваат граници кога стилот и женската убавина се во прашање.

И покрај тоа што е се поинаква од сите оние славни убавици, публиката ја обожава и смета дека е олицетворение на сексипил и фаталност.

Убавата словенка тоа со својот изглед го докажува.

На Инстаграм ја следат околу 370 илјади луѓе, а нејзините фотографии редовно прават „хаос“ на социјалните мрежи и предизвикуваат бурни реакции.

Атрактивната 34-годишна Словенка неодамна објави фотографија во црно, тесно фустанче со необично деколте кое ги открива нејзините гради без градник.

Малумина би се осмелиле да облечат вакво нешто.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com