Home » Супер намалување на стилските парчиња во продавниците на Fashion Group!

Супер намалување на стилските парчиња во продавниците на Fashion Group!

by Журнал.мк

Месец јули знае да биде посебен по многу работи, а дефинитивно една од нив се и сезонските намалувања што со себе секогаш носат толку многу шик парчиња.

Како и секоја летна сезона, така и оваа, Fashion Group и официјално ги стартува деновите на летните попусти во сите ваши омилени брендови. Вистинските обожаватели на брендовите на Fashion Group знаат дека токму ова намалување е она што не се пропушта, уживајќи во единствената прилика да ги набавите сите парчиња во кои секогаш сакавте да инвестирате.

Сезонското намалување овојпат се фокусира на сите клучни трендови за шик лето, но прави и добра подготовка за сите стилски есенски денови кои допрва доаѓаат.

Во неодоливо добрата понуда на брендовите на Fashion Group овојпат се истакнуваат некои од култните парчиња како кул Timberland маички и обувки, шармантни Mango фустани, впечатливи Guess чанти, лежерни Springfield модели, удобни Geox чевли, врвни Superdry дуксери и што уште не.

Токму овие намалувања се вистинско време да ја разгледате вашата гардероба и да ја надополните со сето она што ви недостасува само сега, по неодоливо ниски цени.

Нешто што не смее да се пропушти е и намалувањето до -50% на колекцијата пролет-лето во продавниците на Bitsiani и Dan John каде секогаш се спремаме за убавите прилики пред нас. Кога сме кај убавите прилики, задолжително погледнете ја и понудата на омилениот бренд на сите стилски момци, Boss, каде овие денови може да си набавите парчиња на намалување од -35%.

Исклучително добро намалување до -50% на селектирани артикли ќе најдете и во омилениот козметички бренд на дамите, Kiko Milano, за совршено лето полно боја.

Секако, за уште поголемо уживање и шопинг дури и во движење, сите понуди и многу повеќе се достапни и онлајн, па доколку сè уште не сте ги погледнале, паузата од работа е совршен момент за тоа!

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More