18.8 C
Skopje
Thursday, May 19, 2022

Сузе во бикини -„авионка“ на Малдиви

Најчитани вести

Познатата пејачка и водителка Сузана Турунџиева е на одмор на Малдиви од каде постојно споделува фотографии. Таа е на одмор со помалата ќерка Матеа. На една од фотографиите, таа е во црни бикини, па откако ја објави доби комплименти на својот фејсбук-профил. Од тоа дека одлично изгледа на 50 години, до тоа дека е „вистинска авионка, покрај карпите.Текстот Сузе во бикини -„авионка“ на Малдиви е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com