-2.2 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Сузана Турунџиева во бикини ја покажа својата одлична фигура

Најчитани вести

Пејачката и водителка Сузана Турунџиева замина на одмор. Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографиии во црно бикини, а на која јасно се гледаат нејзините атрибути и одлична фигура.

„Време е за лето, а живеењето е лесно“ напиша Турунџиева во описот на фотографијата на која изгледа одлично.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com