23.8 C
Skopje
Saturday, June 25, 2022

Сузана Спасовска ќе игра оро: Познатата фолкерка ја мажи ќерката, а еве како изгледа таа

Најчитани вести

Познатата фолк-пејачка Сузана Спасовска или како што публиката милува да ја нарече – Сузе Национале преку својот профил на Фејсбук сподели радосна вест која доаѓа од нејзиното семејство.

Сузе за брзо време ќе стане баба, бидејќи нејзината ќерка Теона наскоро ќе заплива во брачните води.

Таа оваа вест ја сподели со сите нејзини пријатели на Фејсбук, а напишаното ви го пренесуваме во целост:

– Е, да! Полека, полека си се спремаме за свадба.Има уште време. Верувам дека на сите родители еден од поголемите проекти во животот им е да си ги омажат и оженат своите чеда – стои во нејзината објава./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com