17.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Сузана Гавазова во провокативно издание

Најчитани вести

Популарната фолкерка која е една од најзгодните пејачки во Македонија, Сузана Гавазова деновиве ужива во Грција. На Инстаграм таа објави неколку фотографии во бикини, на кои изгледа како сирена на морскиот брег.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com