7 C
Skopje
Friday, January 22, 2021

Сузана Гавазова во провокативно издание

Најчитани вести

Популарната фолкерка која е една од најзгодните пејачки во Македонија, Сузана Гавазова деновиве ужива во Грција. На Инстаграм таа објави неколку фотографии во бикини, на кои изгледа како сирена на морскиот брег.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести