8.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

Струмица доби нецентриран кружен тек во кој автомобилите влегуваат во пешачкиот премин | ВИДЕО

Најчитани вести

Видео од птичја перспектива се споделува на фејсбук од новиот кружен тек во Струмица.

Повеќе од јасно е дека самиот кружен не е воопшто добро центриран и автомобилите влегуваат во пешачкиот премин, а тоа не е дозволено

https://www.facebook.com/watch/?v=210496200996270

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести