19.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Страшно убиство во Србија: Маж ја задавил сопругата среде двор

Најчитани вести

Сафет С.(53) е уапсен во селото Торак кај Житиште поради сомнеж дека во семејната куќа ја задавил својата сопруга Виолета (35) .

Несреќната жена имала седум деца од претходниот брак, кои живеат кај поранешниот сопруг во Идвор.

Според неофицијални информации се работи за убиство од љубомора.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com