10.8 C
Skopje
Friday, October 22, 2021

Страсни бакнежи во машки тоалет: „Не ни обрнувајте внимание“

Најчитани вести

Ги затворија очите и само се насмевнаа. Во тесни фустани и  високи потпетици, Меган Фокс (35) и Кортни Кардашијан (42) позираа во машки тоалет за време на доделувањето на MTV наградите.

„Не ни обрнувајте внимание“, напиша Кардашијан под фотографијата, додека Меган на својот профил рече дека тие две се заљубени.

Дека нивните момци, Машинганан Кели (31) и Торвис Баркер на Кортни (45) немаат ништо против, беше прикажано на следната фотографија. Еден до друг, паровите се гушкаат и страсно се бакнуваат, а некаде надвор од тоалетот, нетрпеливата толпа сигурно се прашува зошто не може да влезе.

Фотографиите собраа над четири милиони лајкови и бројни коментари на следбениците.

„Се заљeубив во вас“, напиша Клои Кардашијан.

Меган на доделувањето носеше необичен проsирен фустан, а подоцна откри дека тоа го направила поради Кели.

– Ми рече дека ќе бидам гола таа вечер, а јас одговорив: Што и да кажеш, татичко, откри таа за Е!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com