1.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

Стил на денот: Згодната италијанка Дилета Леота плени во романтичен фустан

Најчитани вести

Италијанката Дилета Леота која стана позната на овие простори по влегувањето во врска со најзгодниот турски актер Џан Јаман, навистина може да се пофали со одличен изглед, но и моден стил кој е внимателно избиран.

Водителката и новинарка моментално е на одмор со Џан во Турција каде секојдневно објавува каков моден избор направила.

Денес Дилета нека ви послужи како инспирација со романтичен бел фустан одличен за ноќни излегувања и прошетки на плажа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести