32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Старлетата се стегна во најминијатурно бикини

Најчитани вести

Познатата старлета Сораја Вучелиќ на својот Инстаграм профил секојдневно споделува нови фотки со кои ги збудалува своите следбеници.

Во последните неколку денови таа сподели серија од фотки покрај базен во бикини и танга, а еден од коментарите на нејзините фотографии гласеше, „ниту еден костим за капење не може да ги скроти овие балони“.

Сораја изгледа секси и неверојатно провокативно. Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com