23.8 C
Skopje
Saturday, June 25, 2022

Станија со секси видео и пост: Тесните бикини откриваат многу!

Најчитани вести

Станија Добројевиќ иако важеше за еден од фаворитите за победа, а многумина веќе и ја прогласија за победник на „Задруга 2“ , го освои само третото место во реалното шоу.

Малку пред тоа, таа постираше видео со секси фотосесија, каде старлетата во мини бикини, со набрекнатаи брадавици и длабоковрежана танга менуваше пози крај и во базенот, пред фотообјективот.

https://www.instagram.com/p/BzfnHCADk1W/?utm_source=ig_embed

По завршувањето на шоуто во кое не успеа да се закити со „дупла круна“, таа со овие зборови се прости за оваа се зона со своите обожаватели:

„Драги мои, еве јас да се огласам и да се обратам на сите, конечно сум на слобода, уживам во љубовта на своите најмили. Не спев, бидејќи сето време ги сумирам впечатоците од своето учество, слушам критики и совети и можам да ви кажам дека сум задоволна од впечатокот  што сум го оставила на вас. Се соживеавте  со мојот лик, мојата душа и моите емоции. Гледам дека се согласувае со моите ставови кои, кои како што и самите велите, секогаш биле правилни и реални. Мојата фамилија е горда на мене и тоа е мојата победа. Ви благодарам на сите на поддршката и ве сакам“ – напишала Станија./signal.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com