Home » Станија се стави на максимум: Раширени нозе и кучешка поза спакувани во мини танга под жешкото сонце (ФОТО)

Станија се стави на максимум: Раширени нозе и кучешка поза спакувани во мини танга под жешкото сонце (ФОТО)

by Lina Muslija

Станија Добројевиќ е исклучително активна на социјалните мрежи и не пропушта прилика да го покаже своето затегнато тело.

Таа со месеци е во САД, а пред неколку дена за првпат го покажа своето момче, односно делови од неговото тело.

Добројевиќ, иако е на прагот на петтата деценија, може да се пофали со врвна форма, а доказ за тоа се нејзините најнови фотографии на социјалната мрежа Инстаграм.

Старлетата е фотографирана на песочната плажа на сончевиот Мајами, во минијатурно розе бикини, а за потребите на фотосесијата позирала во крајно провокативни пози, кои, претпоставуваме, воопшто се лесни за посилниот пол.

Beach life 🌸

Posted by Stanija Dobrojevic on Thursday, August 10, 2023

Коментарите под објавата постојано доаѓаа, а повеќето истакнаа дека Станија изгледа подобро од кога било:

– „Ти објасни“, „Г*зе за медал“, „Така уживаш“, „Најубава си“… Коментираат смедбениците.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More