34.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

СТАНА МАЈКА за прв пат на 45 години! Познатата пејачка не ја крие среќата

Најчитани вести

Познатат пејачка Натали Имбруглиа, која стекна светска слава благодарејќи на хитот „Торн“, на својот инстаграм-профил објави дека добила син.

„Добре дојде Макс Валентин Имбруглиа“  напиша Натали под сликата на која го држи синчето за прстот.

Натали во јули оваа година објави дека е бремена, при што додаде дека до бременоста дошло преку вештачко оплодување. Таа има 44 години и ова ѝ е прво дете.

„Не сум голтнала лубеница. Го чекам своето прво дете кое треба да пристигне оваа есен. Сите што ме познавате, знаете дека тоа ми беше огромна желба и среќна сум што добив можност да забременам благодарение на вештачкото оплодување и донаторот на сперма. Повеќе ништо нема да кажам во јавноста на оваа тема“ изјавила пејачката на својот тогашен пост./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com